Değerli Öğrencilerimiz,
                      2019-2020 akademik yılı Mevlana Değişim Programı’ndan yararlanmaya hak kazanan öğrencilerimizin isimleri aşağıdaki listede verilmiştir.
Liste için lütfen tıklayın: 2019-2020 Mevlana Değişim Programı Giden Öğrenci Sonuçları
 
SÜREÇLE İLGİLİ BİLİNMESİ GEREKENLER
 1-Değişime hak kazanan öğrencilerimizin feragat etme hakları vardır. Ofisimize gerekçesini de belirten bir dilekçe vermeleri yeterli olacaktır.
2- Adaylarımız dönem değişikliği yapabilirler  (Japonya, G. Kore, Çin gibi Uzakdoğu ülkeleri hariç ).
3-Adaylarımızın karşı kuruma bildirimi ofisimizce yapılacak olup, size de bilgilendirme e-postası atılacaktır. Lütfen adaylığınız tarafımızca karşı kuruma iletilmeden kişisel mail atmayın.
4- Karşı kurumdan aldığınız kabul mektubuyla resmi olarak değişime hak kazanmış olduğunuzu lütfen unutmayın. Üniversitemiz sizi aday olarak göstermekte ve karşı kurumun istediği ölçütleri sağlamadığınız ve/veya belgeleri zamanında iletmediğiniz takdirde reddetme haklarının olduğunu unutmayınız.
5-Süreçle ilgili bilgilendirme toplantısı mevlana@ankara.edu.tr adresimizde duyurulacaktır ve öğrencilerimize mail atılacaktır.
6-e-posta yoluyla her türlü sorunuza cevap alabilirsiniz.
 
ÖNEMLİ NOT: Haklarından feragat etmek veya dönem değişikliği yapmak isteyen öğrencilerimiz 2019 Temmuz ayının sonuna kadar ofisimize dilekçe vermeleri önemle rica olunur.
 
MEVLANA DEĞİŞİM PROGRAMI KOORDİNATÖRLÜĞÜ OLARAK HAK KAZANAN TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.